Jesienna sesja w stadninie

Pewnego jesiennego popołudnia, pogoda miło nas zaskoczyła, pies wesoło merdał ogonem, a koń no on to akurat pełen werwy był, trzeba mu to przyznać, ale wyszła Nam z tego przepiękna pamiątka! 

4 lutego, 2024
Forteca Kręgliccy – ślub i wesele

Przepiękny polsko-hiszpański ślub zorganizowany w równie bajecznym miejscu – Forteca Kręgliccy.

9 sierpnia, 2023
ŚLUB | ZŁOTOPOLSKA DOLINA

Piękna polsko-włoska ceremonia odbyła się w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie, piękniejszego dnia Młodzi nie mogli sobie wymarzyć. Po uroczej ceremonii zabrali nas do Złotopolskiej Doliny, gdzie odbyło się przyjęcie weselne.

13 czerwca, 2021
sesja w sadzie

Majowa sesja w kwitnącym sadzie jabłoni pod Warszawą, coś pięknego! Zieleń, zapach kwitnących drzewek, zachodzące słońce i cisza, aż by chciało się tam zostać na dłużej…

31 maja, 2020
ŚLUB | DOMINIKANIE SŁUŻEW

Piękna ceremonia w jeszcze piękniejszym miejscu. Kościół Dominikanów w Warszawie to wyjątkowe miejsce, które musicie zobaczyć! Do tego przygotowania z kotem w tle, weselne szaleństwo z polaroidem w roli głównej i… zobaczcie sami.

10 października, 2019
SESJA W OPUSZCZONEJ SZKLARNI

Sesja ślubna w opuszczonej szklarni? Czemu nie! Moja odważna para postanowiła mi zaufać i właśnie tam pojechaliśmy. I nie żałujemy! Miejsce tak bardzo klimatyczne i tajemnicze, że brak słów, to trzeba obejrzeć…

24 września, 2019