ŚLUB | ZŁOTOPOLSKA DOLINA

Taka oto piękna polsko-włoska ceremonia odbyła się w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie, piękniejszego dnia Młodzi nie mogli sobie wymarzyć a pogodę przywieźli chyba z samych Włoch! Po uroczej ceremonii zabrali nas w jeszcze piękniejsze miejsce jakim jest Złotopolska Dolina, gdzie odbyło się przyjęcie weselne oraz mini sesja zdjęciowa.

13 czerwca, 2021
sesja w sadzie

Majowa sesja w kwitnącym sadzie jabłoni pod Warszawą, coś pięknego! Zieleń, zapach kwitnących drzewek, zachodzące słońce i cisza, aż by chciało się tam zostać na dłużej…

31 maja, 2020
ŚLUB | DOMINIKANIE SŁUŻEW

Piękna ceremonia w jeszcze piękniejszym miejscu. Kościół Dominikanów w Warszawie to wyjątkowe miejsce, które musicie zobaczyć! Do tego przygotowania z kotem w tle, weselne szaleństwo z polaroidem w roli głównej i… zobaczcie sami.

10 października, 2019
SESJA W OPUSZCZONEJ SZKLARNI

Sesja ślubna w opuszczonej szklarni? Czemu nie! Moja odważna para postanowiła mi zaufać i właśnie tam pojechaliśmy. I nie żałujemy! Miejsce tak bardzo klimatyczne i tajemnicze, że brak słów, to trzeba obejrzeć…

24 września, 2019
ŚLUB | JESIENNY ŻYRARDÓW

Kameralny wrześniowy ślub w Kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Jesienny ślub, dom pełen uczuć, zdjęcia na pianinie, szczęśliwa para i klimatyczne miejsca, czego można chcieć więcej? No może tylko, żeby nie padało. Uff udało się, musicie więc zobaczyć jak było pięknie!  

22 września, 2019
Wieczór panieński z Warszawą w tle

Piękna historia balona, który uciekł. Plaża, łódź, szampan… girls just wanna have fun! To tak w skrócie historia tego wieczora, z deszczem, Warszawą i dobrą zabawą, no ciekawie było, sami zobaczcie!

27 lipca, 2019