ŚLUB | DOMINIKANIE SŁUŻEW

Piękna ceremonia w jeszcze piękniejszym miejscu. Kościół Dominikanów w Warszawie to wyjątkowe miejsce, które musicie zobaczyć! Do tego przygotowania z kotem w tle, weselne szaleństwo z polaroidem w roli głównej i… zobaczcie sami.

10 października, 2019
SESJA W OPUSZCZONEJ SZKLARNI

Sesja ślubna w opuszczonej szklarni? Czemu nie! Moja odważna para postanowiła mi zaufać i właśnie tam pojechaliśmy. I nie żałujemy! Miejsce tak bardzo klimatyczne i tajemnicze, że brak słów, to trzeba obejrzeć…

24 września, 2019
ŚLUB | JESIENNY ŻYRARDÓW

Kameralny wrześniowy ślub w Kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Jesienny ślub, dom pełen uczuć, zdjęcia na pianinie, szczęśliwa para i klimatyczne miejsca, czego można chcieć więcej? No może tylko, żeby nie padało. Uff udało się, musicie więc zobaczyć jak było pięknie!  

22 września, 2019
Wieczór panieński z Warszawą w tle

Piękna historia balona, który uciekł. Plaża, łódź, szampan… girls just wanna have fun! To tak w skrócie historia tego wieczora, z deszczem, Warszawą i dobrą zabawą, no ciekawie było, sami zobaczcie!

27 lipca, 2019
Sesja ślubna o zachodzie

Coś bardziej romantycznego niż sesja ślubna zakochanej pary o zachodzie słońca? Nic. Miała być polana i strumyk, ale pogoda dopisała, rośliny wyrosły, improwizowaliśmy! Chyba całkiem nieźle nam (im) to wyszło. Jest miłość, piękna rudowłosa panna młoda i zapatrzony w nią on, ot wszystko.

11 lipca, 2019
Wieczór panieński | Jachranka

Szaleństwo sobotniej nocy? No prawie, ta noc zostanie tajemnicą, za to przed Wami odrobina niedzielnego popołudnia, bo kto powiedział, że wieczór panieński to tylko sobota!? Wszystkie chwyty dozwolone! Cały weekend naprzód!

29 maja, 2019